אקו ספורט פעילויות לעובדים https://www.ecosport.co.il כתבות והדרכות על פעילויות גיבוש לעובדים וכול בכל הארץ מה שצריך Sun, 10 Jan 2021 12:57:10 +0000 he-IL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.4.4 https://www.ecosport.co.il/wp-content/uploads/2018/09/cropped-e1537427847631-32x32.jpg אקו ספורט פעילויות לעובדים https://www.ecosport.co.il 32 32 איך להשכיר מקרן בלי להסתבך ברזולציות קטנות? https://www.ecosport.co.il/%d7%9c%d7%94%d7%a9%d7%9b%d7%99%d7%a8-%d7%9e%d7%a7%d7%a8%d7%9f/ Sun, 10 Jan 2021 12:48:15 +0000 https://www.ecosport.co.il/%d7%a9%d7%a3-%d7%91%d7%a9%d7%a8-copy/ השכרה של מקרן מיועדת להקרנת סרט, מצגת, או משחק גמר. יש משהו מיוחד בצפייה משותפת, מאשר צפייה לבד מול המחשב. כדי שהצפייה המשותפת תתבצע בצורה המוצלחת ביותר, יש צורך בצורת הקרנה באיכות גבוהה. כמה דברים חשובים של השכרת מקרן והתאמתו לאירוע. מה ההבדל בין מקרן למסך טלוויזיה? מסך הטלוויזיה או המחשב מואר, התאורה של המסך […]

The post איך להשכיר מקרן בלי להסתבך ברזולציות קטנות? appeared first on אקו ספורט פעילויות לעובדים.

]]>
אהבתם, שתפו את הכתבה:

השכרה של מקרן מיועדת להקרנת סרט, מצגת, או משחק גמר. יש משהו מיוחד בצפייה משותפת, מאשר צפייה לבד מול המחשב.

כדי שהצפייה המשותפת תתבצע בצורה המוצלחת ביותר, יש צורך בצורת הקרנה באיכות גבוהה.

כמה דברים חשובים של השכרת מקרן והתאמתו לאירוע.

מה ההבדל בין מקרן למסך טלוויזיה?

מסך הטלוויזיה או המחשב מואר, התאורה של המסך עוזרת לתמונה להיראות ברורה וחזקה יותר. מקרן לעומת זאת מקרין על משטח לבן- קיר או מסך מיוחד, אך אלו אינם מוארים, לכן התמונה יוצאת כהה יותר וגם הקרנה באור יום תראה חלשה יותר.

האומנם? האם אי אפשר להקרין באור יום? בוודאי שאפשר.

בעבר מקרנים אכן לא הקרינו היטב במהלך היום, משום שאור השמש התערבב באור המקרן והבהיר את התמונה. כיום, יש מקרנים עוצמתיים מאוד שמאפשרים הקרנה גם באור יום.

יש כמה סוגי מקרנים בשוק ואכן, כולם מקרינים. ההבדל ביניהם נעוץ בעוצמת המקרן. ככל שהמקרן עוצמתי יותר ניתן יהיה להקרין באור יום.

את עוצמת המקרן מתאימים לצורך, אם האירוע נערך באור יום או בלילה, ואם בלילה – מה רמת התאורה שנשארת? האם ההקרנה סמוכה לבית או בחצר של רחוב מואר מאוד? יש לקחת בחשבון פרמטרים אלו בבחירת המקרן, כדי שההקרנה תתבצע בצורה טובה ביותר.

מסך ההקרנה

לבד מעוצמת המקרן, פרמטר נוסף שמשפיע על איכות ההקרנה הוא גודל המסך. ניתן להקרין על קיר לבן נקי. במידה ואין כזה ניתן לרכוש גם מסך הקרנה, המגיע בגדלים שונים. חברת להשכרת מקרן מציעה לרוב חבילות משולבות של מקרן ומסך ביחד, במחיר משתלם.

מוצרים נלווים

מוצרים נלווים כוללים את כבלי החשמל, המסופקים כמובן ביחד עם הוראות וכן סטנד להנחת המקרן.

סטנד מתכוונן נוח מאוד לשימוש וחוסך זמן רב בחיפוש אחר מקום להנחת המקרן.

נוסף על כך, במיוחד אם מדובר באירוע שנערך בחוץ או אירוע רחב משתתפים, יעלה הצורך בהשכרת גנרטור ומערכת הגברה. הגנרטור יספק חשמל למקרן, לתאורה ולמערכת הסאונד. מערכת ההגברה תגביר את הסאונד כדי שכולם יוכלו לצפות בסרט או במצגת בנוחות.

מהיכן משכירים?

ניתן להשכיר לפי הצורן מקרן ומסך, או רק אחד מהם מחברה להשכרת מקרנים ולהשכרת ציוד לאירועים. בדרך כלל חברה להשכרת מקרן תציע מבחר נוסף של שירותים שיתאימו לאירוע שלכם, ומחיר של כמה שירותים זול מרכישת שירות בנפרד.

מומלץ להתייעץ עם החברה להשכרת ציוד ולקבל ממנה הנחיה, איזה ציוד מניסיונה בתחום הפקת האירועים נחוץ, כדי שהפקת האירוע שלכם האירוע תתבצע בצורה מושלמת.

אהבתם, שתפו את הכתבה:

The post איך להשכיר מקרן בלי להסתבך ברזולציות קטנות? appeared first on אקו ספורט פעילויות לעובדים.

]]>
3 היתרונות של שף בשר https://www.ecosport.co.il/%d7%a9%d7%a3-%d7%91%d7%a9%d7%a8/ Thu, 12 Nov 2020 08:37:27 +0000 https://www.ecosport.co.il/?p=3160 כבר מיציתם את כל סוגי הארוחות וסוגי האירוח ועכשיו אתם מחפשים משהו חדש להתרגש אתו ולרגש את האורחים שלכם. שף בשר כבר היה לכם? אם לא, כדאי לכם לנסות כיוון שזו חוויה עוצמתית בן עבור האורחים והן עבור המארחים. בשר משובח חשוב לציין שאירוח שף בשר בבית הוא אירוע שעלול לא להתאים כשיש אחוז נכבד […]

The post 3 היתרונות של שף בשר appeared first on אקו ספורט פעילויות לעובדים.

]]>
אהבתם, שתפו את הכתבה:

כבר מיציתם את כל סוגי הארוחות וסוגי האירוח ועכשיו אתם מחפשים משהו חדש להתרגש אתו ולרגש את האורחים שלכם. שף בשר כבר היה לכם? אם לא, כדאי לכם לנסות כיוון שזו חוויה עוצמתית בן עבור האורחים והן עבור המארחים.

בשר משובח

חשוב לציין שאירוח שף בשר בבית הוא אירוע שעלול לא להתאים כשיש אחוז נכבד של צמחונים וטבעונים בין המוזמנים, אבל אם זה לא המצב אצלכם אז סביר להניח שבשר איכותי וטעים מרגש אתכם וגורם למיצי הקיבה שלכם לעבוד כבר כשאתם שומעים שמות כמו שייטל, סטייק, טיבון וצלעות.

ארוחת בשר

 לא כל ארוחת בשרים היא "על האש". כאשר מזמינים שף בשר לאירוח ביתי יש מגוון ארוחות בשר שאפשר לבחור מתוכן. לדוגמה ארוחת בשרים שמצריכים בישול ארוך והבישול נעשה טרם הארוחה, אפשרות נוספת היא ארוחת אסאדו שבה הנתחים, צורת הבישול והתיבול דומים לסגנון הדרום אמריקאי לעומת "על האש" קלאסי מקומי עם שימוש בתבלינים מהמטבח הקרוב לנו וצורות צלייה אופייניות למטבח הישראלי יותר. הזמנת שף בשר פרטי מאפשרת לשף להיענות לבקשות הלקוח, מכיוון שכל אירוע נתפר באופן אישי ולפי בקשות הלקוח.

מה יש להכין

שף בשר יגיע עם כל הציוד הדרוש לו ולפי התפריט שבחרתם יביא אתו את המצרכים או מנות שדורשות הכנה מראש. השף ידאג למנות ראשונות, למנות הבשר שבחרתם, לתוספות ולקינוחים. כל שאתם צריכים לדאוג לו הוא מקום בו יוכל השף להתמקם ולשתייה קלה. שף בשר יגיע בדרך כלל עם איש צוות נוסף שיסייע לו, הם יקימו עמדת בישול ובסיום האירוע ידאגו להשאירה נקייה ומסודרת

למי מתאים אירוע בשר

אירועי בשר מתאימים לכל חגיגה או סיבה למסיבה. ערבי חברה, אירועים משפחתיים, חגיגות מצווה, ימי הולדת ועוד. בהתאם למספר המוזמנים ואופי האירוע, השף אותו תזמינו ימליץ לכם על כמות הבשר הנדרשת, סגנון הבשר וכיוון הטעמים. חשוב לציין בפני השף את כל הפרטים, האם יש צמחונים, טבעונים, אנשים הנמנעים ממזון מסוים וילדים כדי להגיע לתפריט שיתאים לכולם ולשביעות רצונם של האורחים והמארחים.

מה העלויות

שף בשר מקצועי ירכוש את הבשרים מספקים סיטונאיים ויחסוך את עלויות התיווך לקמעונאות ובכך יצמצם לכם את עלויות הבשרים. בהזמנת שף בשר הביתה אין צורך בקניות והכנות ולמעשה בחישובי עלויות התוספת עבור שף בשר פרטי תהיה קטנה מאוד בהשוואה לאירוח בו תקנו את המצרכים, תבלו שעות במטבח בבישול ולאחר האירוח תצטרכו גם לנקות את הכול. העלויות משתנות בהתאם לכמות המוזמנים, סוגי הבשרים אותם תבחרו והכמויות.

כשרויות

השפים המציעים עצמם לבישול ביתי מקפידים על כשרות כדי להתאים עצמם לקהל רחב יותר ולכבד את המוזמנים של לקוחותיהם. אם נדרשת כשרות מסוימת או מהדרין יש לציין זאת לפני השף ולבדוק שביכולתו לעמוד בדרישות. מעבר לכשרות תוכלו לבקש מהשף מנות מיוחדות או להימנע משימוש בתבלינים מסוימים.

אהבתם, שתפו את הכתבה:

The post 3 היתרונות של שף בשר appeared first on אקו ספורט פעילויות לעובדים.

]]>
3 דרכים לבחירת דוכן מזון לאירועים https://www.ecosport.co.il/3-%d7%93%d7%a8%d7%9b%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%91%d7%97%d7%99%d7%a8%d7%aa-%d7%93%d7%95%d7%9b%d7%9f-%d7%9e%d7%96%d7%95%d7%9f-%d7%9c%d7%90%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%a2%d7%99%d7%9d/ Sat, 05 Sep 2020 08:18:10 +0000 https://www.ecosport.co.il/%d7%94%d7%a9%d7%9b%d7%a8%d7%aa-%d7%9e%d7%a7%d7%a8%d7%9f-copy/ הבחירה בדוכן מזון לאירועים אינה בחירה קלה, כיוון שנדרשת התאמה לקהל המוזמנים שאמורים להגיע לאירוע המשפחתי או לאירוע העסקי המתוכנן. האוכל הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר בכל אירוע ובמקרים רבים על פי טיבו של המזון וטעמיו המשובחים ייקבע, אם מדובר באירוע מוצלח ויוצא דופן או אירוע רגיל ולא ייחודי. חיפוש אחר דוכן מזון מושלם לאירוע […]

The post 3 דרכים לבחירת דוכן מזון לאירועים appeared first on אקו ספורט פעילויות לעובדים.

]]>
אהבתם, שתפו את הכתבה:

הבחירה בדוכן מזון לאירועים אינה בחירה קלה, כיוון שנדרשת התאמה לקהל המוזמנים שאמורים להגיע לאירוע המשפחתי או לאירוע העסקי המתוכנן.

האוכל הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר בכל אירוע ובמקרים רבים על פי טיבו של המזון וטעמיו המשובחים ייקבע, אם מדובר באירוע מוצלח ויוצא דופן או אירוע רגיל ולא ייחודי.

חיפוש אחר דוכן מזון מושלם לאירוע

קיימות כמה דרכים לבחירת דוכן מזון לאירועים:

  • אם הייתם באירוע שהמזון בו הותיר בכם רושם, תבררו דרך המארחים פרטים על חברת הקייטרינג, כדי ליצור איתם קשר.
  • דברו עם חברים או בני משפחה אם הם מכירים שירותי קייטרינג שהם ברמה קולינרית גבוהה המתאימים עקרונית לסוג האירוע שאתם מעוניינים להפיק, אם קיבלתם המלצות, כדאי לשוחח עם הגורמים הללו כדי לקבל מידע מפורט.
  • אופציה נוספת היא לחפש המלצות וגם דיס המלצות באינטרנט, הקשת היא רחבה מאד ואפשר לבחון כמה וכמה אפשרויות ואף להיפגש במידת הצורך, כדי להיות שלמים עם ההחלטה.

התפריט הקולינרי באירוע

בהתאם לסוג האירוע בוחרים חברת קייטרינג שמתמקצעת בתחום זה, אם לדוגמה מדובר באירוע עסקי שמתקיים בבוקר יש לבחור חברה שמפעילה דוכן מזון לאירועים על טהרת האוכל החלבי ולא גוף שעוסק רק באירועים בעלי מגוון מאכלים בשריים בלבד.

רואים באתר הבית של כל אחד מהם או מקבלים הצעת מחיר ובה פירוט של כל התפריטים המוצעים והעלויות של כל אחד מהם.השיטה היעילה ביותר היא לערוך השוואה בין כל המנות ובין כל המחירים. כשרואים טבלה מסודרת מול העיניים, הרבה יותר קל לקבל החלטות אם רואים את ההבדל במבחר של המנות המיוחדות מול העלויות. לפעמים ההבדלים בערכן של המנות כשמכפילים זאת במספר האורחים יוצר הפרשים כספיים מהותיים ביותר.

הנטייה היא להזמין דוכן מזון לאירועים שמציע מנות לא שגרתיות, שילוב גסטרונומי של פריטים שלא רואים בדרך כלל כמו לדוגמה רביולי גבינות ברוטב ייחודי המורכב מבטטה ומירקות נוספים המותירים מרקם יוצא דופן בנראותו ובטעמו.

אם מדובר באירוע בשרי, המגמה היא להעניק לקהל מזון שאהוב עליו במיוחד והוא בשר על האש, לכן המארחים מחפשים שירותי קייטרינג המציעים גרילמן שיבצע את העבודה מול הקהל, או מנגל עבור קבבים, בשר מיושן ועסיסי על האש או כל נתח אחר של בשר, שהופך את האירוע לחגיגת בשרים.

טריות המזון באירוע

המארחים אחראים לשלומם של אורחיהם ולכן הם מחפשים גורם קולינרי שמתקיימת בו הקפדה רבה על כל נושא הניקיון וההיגיינה, של הטבחים ושל עובדי המטבח ושירותי הניקיון.

בנוסף לכך יש לוודא שהמטבח מכין את המאכלים המשובחים תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים בלבד ושהם רוכשים מזון טרי ובטיב מעולה הכולל בשרים, דגה, ירקות ועוד.

בשקלול של כל המידע, אפשר לבחור קייטרינג מעולה ולאור כל הבדיקות וחוות הדעת שהתקבלו קיימת סבירות גבוהה שזו תהיה בחירה מוצלחת שגם הקהל יאהב אותה.

אהבתם, שתפו את הכתבה:

The post 3 דרכים לבחירת דוכן מזון לאירועים appeared first on אקו ספורט פעילויות לעובדים.

]]>
השכרת מקרן – מחפשים את הטוב ביותר https://www.ecosport.co.il/%d7%94%d7%a9%d7%9b%d7%a8%d7%aa-%d7%9e%d7%a7%d7%a8%d7%9f/ Tue, 14 Jul 2020 12:20:33 +0000 https://www.ecosport.co.il/%d7%9e%d7%aa%d7%99-%d7%9b%d7%93%d7%90%d7%99-%d7%9c%d7%a0%d7%95-%d7%9c%d7%94%d7%a9%d7%9b%d7%99%d7%a8-%d7%a6%d7%99%d7%95%d7%93-%d7%94%d7%92%d7%91%d7%a8%d7%94-copy/ אין ספק שכיום מקרנים הפכו להיות חלק מהנוף בכל מקום אפשרי. משתמשים בהם במצגות בעסקים, בבתי חולים ובמרכזי לימוד. נהנים מהם בערבי קריוקי באמצעות שירה ומעקב אחרי המילים בשידור חי ( קראו עוד על השכרת ציוד קריוקי), ואסור לשכוח את ההקרנות של משחקי הכדורגל והכדורסל שניתן לבצע לכל השכונה – כל מה שצריך הוא מקרן […]

The post השכרת מקרן – מחפשים את הטוב ביותר appeared first on אקו ספורט פעילויות לעובדים.

]]>
אהבתם, שתפו את הכתבה:

אין ספק שכיום מקרנים הפכו להיות חלק מהנוף בכל מקום אפשרי. משתמשים בהם במצגות בעסקים, בבתי חולים ובמרכזי לימוד. נהנים מהם בערבי קריוקי באמצעות שירה ומעקב אחרי המילים בשידור חי ( קראו עוד על השכרת ציוד קריוקי), ואסור לשכוח את ההקרנות של משחקי הכדורגל והכדורסל שניתן לבצע לכל השכונה – כל מה שצריך הוא מקרן וקיר לבן – והכל מוכן! במידה ויש מקרן הכול זורם בצורה חלקה, אך מה עושים אם אתם זקוקים לאחד ובמקום בו אתם אמורים להציג או להקרין הוא לא קיים? השכרת מקרן היא הפתרון האולטימטיבי בשבילכם!

השכרת מקרן – כל היתרונות  חיסכון כספי

עלות של מקרן יכולה להגיע לאלפי שקלים. כיום קיימים בשוק מכשירים שמחירם נקבע לפי היתרונות הקיימים בהם, איכות התמונה שהם משדרים ואפילו המשקל שלהם. במידה ואתם זקוקים למקרן אך הוצאה כזו כבדה עליכם, ניתן להשכיר מקרן בעלות מינימאלית וליהנות מכל היתרונות ללא צורך בהוצאה כספית גדולה שלא תוכלו לעמוד בה.

התאמה לצרכים

לכל מקרן ישנם מאפיינים שונים שיכולים להשפיע על הבחירה בו. ישנם מקרנים בעלי איכות תמונה גבוהה במיוחד, אחרים בעלי יציאות ייחודיות למחשב, לטאבלטים וישנם כאלו שאפילו מגיעים כאשר ציוד ההגברה כבר מותקן בתוכם! בכל פעם שתצטרכו מקרן יכול להיות שתצטרכו מאפיינים אחרים וזה מה שהופך השכרת מקרן לנוחה כל כך. ניתן לבחור בדיוק מה שאתם צריכים בכל פעם, בלי צורך להתפשר כי זה המכשיר שכבר קיים אצלכם.

גודל המקרן

במידה ואתם זקוקים להקרין סרט לחברים על הקיר בבית, אין צורך להשתמש במקרן שיתפוס חצי חדר ויצריך מכם לפנות עבורו כיסא או מקום גדול יותר. ניתן להשתמש במקרן קטן יותר שאולי התמונה שהוא יציג תהיה קצת פחות איכותית – אך השימוש בו יהיה נוח ומתאים לצרכים שלכם. לעומת זאת, כאשר מארגנים אירוע המוני וצריכים להקרין מצגת שתגיע למאות אנשים – אי אפשר להתפשר על האיכות של התמונה אך בהחלט ניתן להשתמש במקרן גדול מאחר והמקום המיועד לו מתאים לכך. בהשכרת מקרן ניתן להתאים את הגודל לשימוש המיועד ובתום השימוש להחזיר אותו עד הפעם הבאה.

אהבתם, שתפו את הכתבה:

The post השכרת מקרן – מחפשים את הטוב ביותר appeared first on אקו ספורט פעילויות לעובדים.

]]>
מתי כדאי לנו להשכיר ציוד הגברה? https://www.ecosport.co.il/%d7%9e%d7%aa%d7%99-%d7%9b%d7%93%d7%90%d7%99-%d7%9c%d7%a0%d7%95-%d7%9c%d7%94%d7%a9%d7%9b%d7%99%d7%a8-%d7%a6%d7%99%d7%95%d7%93-%d7%94%d7%92%d7%91%d7%a8%d7%94/ Tue, 07 Jul 2020 10:55:57 +0000 https://www.ecosport.co.il/?p=3102 הגברה הוא אחד הדברים החשובים ביותר באירוע. הודות להגברה ניתן לשמוע את השירים באיכות גבוהה וכן לשמוע את אומן אשר הוזמן להופיע באירוע. לכן חשוב לבחור חברת הגברה עם ניסיון בתחום אשר ניתן לסמוך עליה בכל בעיה שתצוץ באירוע. מהי השכרת הגברה? השכרת הגברה היא למעשה השכרה של ציוד הגברה לאירועים. השכרת הגברה מתאימה לאירועים […]

The post מתי כדאי לנו להשכיר ציוד הגברה? appeared first on אקו ספורט פעילויות לעובדים.

]]>
אהבתם, שתפו את הכתבה:

הגברה הוא אחד הדברים החשובים ביותר באירוע. הודות להגברה ניתן לשמוע את השירים באיכות גבוהה וכן לשמוע את אומן אשר הוזמן להופיע באירוע. לכן חשוב לבחור חברת הגברה עם ניסיון בתחום אשר ניתן לסמוך עליה בכל בעיה שתצוץ באירוע.

מהי השכרת הגברה?

השכרת הגברה היא למעשה השכרה של ציוד הגברה לאירועים. השכרת הגברה מתאימה לאירועים פרטיים ואירועים עסקיים כאחד. ההגברה כוללת מקרן וגנרטור למקרים של הפסקת חשמל באירוע או חוסר חשמל במקום עצמו. כך שאם הגברה מתקדמת ואיכותית תוכלו להרים אירוע מהסרטים.

מתי כדאי לנו להשכיר ציוד הגברה?

ציוד הגברה יש להשכיר כאשר יש לנו אירוע פרטי או עסקי. הודות לציוד הגברה ניתן לשמוע את המוזיקה טוב יותר, כך  שהאירוע שלכם יהיה אחד האירועים המדוברים ביותר. את שירותי השכרת הגברה יש לסגור עם חברת ההגברה כמה חודשים מראש, מכיוון שיש לא מעט אירועים ועל כן חשוב לסגור את כל נושא ההגברה כמה שיותר מוקדם על מנת שלא נישאר ברגע האחרון ללא הגברה. תוכלו למצוא חברת הגברה שקרובה למקום האירוע, כך שאם תתקלו באיזה בעיה בשטח יוכלו להגיע אליכם כמה שיותר מהר.

מה כולל ציוד הגברה לאירועים?

ציוד לאירועים כגון הגברה כולל בדרכ" רמקולים חזקים וגדולים, מיקרופון, מקרן, סטנדים, מיקס, כבלים, סאב וופר, נגן סי די, גנרטור למצבים בהם אין חשמל באולם או יש הפסקת חשמל פתאומית ועוד. כל אותם אביזרים חשובים מאוד והם חלק ממערכת ההגברה לאירוע. מאחר שלכל אירוע יש אופי משלה וצרכים משלה, יש להתאים את הציוד בהתאם לאירוע. במידה ומדובר על ציוד לאולם סגור, יש להתאים ציוד מתאים אך אם מדובר על אולם אשר מכיל משתתפים רבים, יש צורך במערכת הגברה גדולה יותר מאשר המערכת הסטנדרטית. כמו כן, אם מדובר על שימוש בחיק הטבע, על חוף הים או במקום אחר פתוח, יש להיעזר במערכת הגברה כול גנרטור אשר יספק חשמל במקום.

ציוד הגברה אינו מותרות

שמדובר על ציוד הגברה לאירוע מדובר על ציוד חשוב מאוד. ציוד הגברה הוא אינו עניין של מותרות, הוא עניין חשוב מאוד להצלחת האירוע. מאחר שאנו לא עושים כל יום אירוע חשוב להשקיע ביום זה מאוד, וזאת על מנת שנקבל אירוע טוב. אירוע איכותי ואשר מוערך בפני האורחים הוא אירוע בו מערכת ההגברה חדישה, מתקדמת ואיכותית ביותר אשר מפיקה צלילים גבוהים ומדויקים. חשוב לקחת בחשבון את כמות המוזמנים, גודל האולם, סוג האירוע ועוד. פרטים אלה יעזרו לחברה להתאים לכם מערכת ציוד הגברה בהתאם לצרכים האישיים שלכם.

אהבתם, שתפו את הכתבה:

The post מתי כדאי לנו להשכיר ציוד הגברה? appeared first on אקו ספורט פעילויות לעובדים.

]]>
המלצות לערב גיבוש עובדים https://www.ecosport.co.il/%d7%a2%d7%a8%d7%91-%d7%92%d7%99%d7%91%d7%95%d7%a9-%d7%a2%d7%95%d7%91%d7%93%d7%99%d7%9d/ Tue, 23 Jun 2020 10:42:41 +0000 https://www.ecosport.co.il/?p=3091 מה כדאי לא לעשות בערב גיבוש עובדים בארגון  חשיבותם של ערבי גיבוש עובדים ידועה לכל. הנושא הפך כבר לסטנדרט ונכנס לתכנית השנתית של הארגונים השונים. עם זאת, רבים הפעמים בהם ערב הגיבוש לא מצליח. פעמים רבות, הכסף ארגוני נשפך, אבל המטרה לא מושגת, לפחות לא כמו הציפיות. כדאי להכיר מקרוב את הסיבות לאי הצלחתם של […]

The post המלצות לערב גיבוש עובדים appeared first on אקו ספורט פעילויות לעובדים.

]]>
אהבתם, שתפו את הכתבה:

מה כדאי לא לעשות בערב גיבוש עובדים בארגון 

חשיבותם של ערבי גיבוש עובדים ידועה לכל. הנושא הפך כבר לסטנדרט ונכנס לתכנית השנתית של הארגונים השונים.

עם זאת, רבים הפעמים בהם ערב הגיבוש לא מצליח. פעמים רבות, הכסף ארגוני נשפך, אבל המטרה לא מושגת, לפחות לא כמו הציפיות.

כדאי להכיר מקרוב את הסיבות לאי הצלחתם של ערבי גיבוש, וזאת במטרה ללמוד מה לא כדאי לעשות, ואיך כן להיערך נכון:

עיתוי: 

העיתוי קריטי להצלחה. למרות שיש עדיפות לסגירת התאריכים בתחילת כל שנה, וזה חכם מאוד מבחינה תקציבית ובחינת התכנית השנתית, עם זאת, לאורך הדרך, מנהלים יכולים להרגיש שיש צורך בגיבוש הצוות, וכי פעילות שכזו תתרום משמעותית לתפוקות.

לעיתים העיתוי המתאים הוא דווקא בתקופה מנומנמת יותר לארגון, ולעיתים דווקא בתקופה לחוצה. לכן, למרות תכנית שנתית שנקבעה מראש, חשוב להשאיר תקציב לימי גיבוש עובדים ספונטניים שכאלה.

במידה וצריך פתרון אד הוק מהיר וזריז לערב גיבוש לעובדים, ניתן לפנות לחברת הפקה שתוכל לסגור מהיום להיום את כל הפרטים הלוגיסטיים.

קונצנזוס על הנושא של ערב גיבוש עובדים:

באם נושא הערב יהיה רלוונטי לסוג מסוים באוכלוסייה ולא לכולם, תוך כדי ערב הגיבוש חלק מהעובדים יביעו חוסר התעניינות וככה הערב יכשל. חשוב לבחון מראש את נושאי העניין של מי שמיועד להגיע לערב הגיבוש. יש לבחון את הנושאים ולוודא כי אכן מדברים לכולם, לדוגמא, אוכל, יכול לדבר לכולם. פעילויות ספורטיביות במידה ואינטנסיביות מידי יכולות שלא להתאים או שכן, זה כמובן, תלוי.

תזמון שנתי:

בתכנון השנתי חשוב לקחת בחשבון חגים לאומיים ודתיים של כלל העובדים. כדאי שערבי הגיבוש לא יהיו בסמוך לאירועים שכאלה, בשל העומס הקיים בשעות הפנאי של העובדים בזמנים אלו.

עוד נקודה לגבי תזמון, חשוב להיות "עם היד על הדופק" בנוגע לאירועים חשובים שקורים לעובדים בחברה לוודא, אם זה אפשרי, שערבי הגיבוש לא מתנגשים אתם, לדוגמא, בן של עובד שמתחתן, חלק גדול מהעובדים מוזמנים לחתונה, ימי הולדת של העובדים. יש כאן סייג, כי זה לא תמיד אפשרי להתחשב בכל התאריכים, אבל כדאי לקחת בחשבון את מה שאפשר.

שמירה על לוחות זמנים:

בגלל שלרוב ערבי הגיבוש או ימי גיבוש מתקיימים על חשבון שעות הפנאי של העובדים, במידה והערב ארוך ומייגע ואין עמידה בלוחות זמנים, הוא נידון לכישלון. כבר בהזמנה לערב עצמו יש לוודא כי מציינים את השעות, וכי במהלכו אכן עומדים בהם.

לסיכום,

חשוב לדעת מה לא לעשות בערב גיבוש עובדים, בשביל שיהיה מוצלח

אהבתם, שתפו את הכתבה:

The post המלצות לערב גיבוש עובדים appeared first on אקו ספורט פעילויות לעובדים.

]]>
השכרת ציוד לאירועים במרכז https://www.ecosport.co.il/%d7%94%d7%a9%d7%9b%d7%a8%d7%aa-%d7%a6%d7%99%d7%95%d7%93-%d7%9c%d7%90%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%a2%d7%99%d7%9d-%d7%91%d7%9e%d7%a8%d7%9b%d7%96/ Sun, 14 Jun 2020 07:47:28 +0000 https://www.ecosport.co.il/?p=3078  החיים לא אמורים להיות מסובכים. לכל בעיה יש פתרון, ובייחוד כאשר מדובר באירוע שאתם עורכים, ומעבר לקיטרינג זקוקים לציוד הולם. מה זה ציוד הולם? שולחנות, אפשר לגוון בסוגים שונים. שולחנות עגולים, שולחנות בר, שולחנות מרובעים ושולחנות לילדים. כיסאות: כיסאות נוחים לישיבה למבוגרים, כיסאות מעוצבים, כיסאות לילדים ועוד. כלי אוכל – צלחות מעוצבות וסכום, צלחות חד […]

The post השכרת ציוד לאירועים במרכז appeared first on אקו ספורט פעילויות לעובדים.

]]>
אהבתם, שתפו את הכתבה:

 החיים לא אמורים להיות מסובכים. לכל בעיה יש פתרון, ובייחוד כאשר מדובר באירוע שאתם עורכים, ומעבר לקיטרינג זקוקים לציוד הולם.

מה זה ציוד הולם?

שולחנות, אפשר לגוון בסוגים שונים. שולחנות עגולים, שולחנות בר, שולחנות מרובעים ושולחנות לילדים.

כיסאות: כיסאות נוחים לישיבה למבוגרים, כיסאות מעוצבים, כיסאות לילדים ועוד.

כלי אוכל – צלחות מעוצבות וסכום, צלחות חד פעמיות או צלחות מזכוכית, סכום חד פעמי או סכום רב פעמי.

מפות לשולחנות, לכל סוג של שולחן, מפות מעוצבות, לבנות וצבעוניות.

דוכני מזון, אביזרי עיצוב שונים, פתרונות קירור – השכרת מאווררים, ופתרונות חימום.

לא עוד אירוע סטנדרטי, לא עוד בנאליות בעיצוב השולחנות והמקום, לא עוד אירוע רגיל שנשכח כעבור שעות.

יש לכם אפשרות לעשות את האירוע שלכם – ברית (קראו עוד על קייטרינג לברית), בר, בת מצווה, ועוד אירועים קטנים או גדולים במעגלי החיים – לאירוע מיוחד בכל קנה מידה.

רוב אולמות האירועים וגני האירועים במרכז מעוצבים באופן דומה, ומתנהלים באופן דומה. אם אתם רוצים להיות היוצרים והמנהלים של האירוע שלכם, יש לכם אפשרות זמינה נגישה ובמחיר סביר לעשות זאת.

באפשרותכם להשכיר ציוד לאירוע ולעצב אותו בצורה ייוחדית, ובכך לאפשר למוזמנים לחוות חוויה שונה.

זאת על ידי השכרת ציוד לאירועים.

בייחוד אם זה אירוע שנסוב סביב נושא מסויים – מסיבת נסיכות, בר מצווה לאלופים, אירוע לקופירייטרים יצירתיים וכדומה. באפשרותכם לבחור מספר סוגים של שולחנות, במספר צבעים. שולחנות בר צבעוניים וססגוניים, שולחנות עגולים, שולחנות מפלסטיק ושולחנות מעץ. הכל לאותו אירוע.

אתם יכולים לייצר מספר פינות ישיבה, זולות ונישות ולעצב כיד הדמיון הטובה עליכם.

לשולחנות כאלו לבחור כסאות מתאימים, מעץ, מפלסטיק, צבעוניים,כורסאות וכיסאות לבר.

לאחר מכן להתאים מפה לכל שולחן, על שולחנות מסויימים תוכלו לשים צלחות כלי הגשה וסכו"ם, על שולחנות מסויימים רק כלי הגשה.

באירוע הזה אתם משכירים ציוד ומעצבים מהתחלה ועד הסוף, ונותנים לאירוע משמעות מיוחדת ומקורית.

אם אתם שומרים על אוכל כשר אז תזמינו ציוד לאירוע מחברה שגם מבשלת קיטרינג כשר בלבד.

 

טיפים חשובים:

הקצו להשכרת אירועים במרכז תקציב, צרו קשר עם נציג החברה, לכו לשם לבדוק בעצמכם אם הציוד טוב, נקי, ראוי להשכרה ונטול רבב.

התייעצו עם מומחה לעיצוב מטעם החברה, ספרו לו את התכנית שלכם ועצבו יחד איתו את המקום, אחרי ככלות הכל איש מקצוע יודע ורואה מה שאדם שאינו מעצב בחייו הפרטיים לא רואה ולא יודע.

בדקו שההובלה תגיע בזמן ושסידור המקום יהיה מהיר ומוקפד, הרבה לפני תחילת האירוע. היו נוכחים במקום וודאו שהכל אכן נעשה כרצונכם ובקשותיכם זוכים למענה הולם. כמובן יש לבדוק שכל הציוד הגיע בשלום.

כשמגיע החלק של העיצוב, זה כאילו חלק מהנשמה שלכם נוכחת. עיצוב לפי צבעים, חומרים, קישוטים ואביזרי עיצוב מיוחדים לפי מהות האירוע, שחקו אם החומרים כרצונכם ועצבו אירוע מהחלומות.

בהצלחה!!

אהבתם, שתפו את הכתבה:

The post השכרת ציוד לאירועים במרכז appeared first on אקו ספורט פעילויות לעובדים.

]]>
דוכן אוכל- לא רק אוכל רחוב https://www.ecosport.co.il/%d7%93%d7%95%d7%9b%d7%9f-%d7%90%d7%95%d7%9b%d7%9c-%d7%9c%d7%90-%d7%a8%d7%a7-%d7%90%d7%95%d7%9b%d7%9c-%d7%a8%d7%97%d7%95%d7%91/ Sun, 10 May 2020 09:28:35 +0000 https://www.ecosport.co.il/?p=3056 אם תגידו להורים שלכם או לסבים ולסבתות שלכם את צמד המילים 'דוכן אוכל' בטח יעלו להם זכרונות של השווקים בערים הגדולות בהם היו מוכרים את האוכל לשבת וגם לאמצע השבוע בדוכני אוכל קטנים עמוסים בכל טוב. אם יצא לכם להגיע לאחד השווקים בערים כמו תל אביב, ירושלים, חיפה או כל עיר אחרת בה יש שוק […]

The post דוכן אוכל- לא רק אוכל רחוב appeared first on אקו ספורט פעילויות לעובדים.

]]>
אהבתם, שתפו את הכתבה:

אם תגידו להורים שלכם או לסבים ולסבתות שלכם את צמד המילים 'דוכן אוכל' בטח יעלו להם זכרונות של השווקים בערים הגדולות בהם היו מוכרים את האוכל לשבת וגם לאמצע השבוע בדוכני אוכל קטנים עמוסים בכל טוב. אם יצא לכם להגיע לאחד השווקים בערים כמו תל אביב, ירושלים, חיפה או כל עיר אחרת בה יש שוק תוכלו לראות את אותו דוכן אוכל שהם זוכרים. רק שפעם זו היתה הדרך כמעט היחידה למכור אוכל בעיקר בחוץ, והיום- זו דרך מגניבה טרנדית ומקורית למכור אוכל ולא רק ברחוב.

אוכל רחוב נהיה מאוד פופולארי בשנים האחרונות, מה שבמזרח ובאירופה כבר רגילים למכור בדוכנים לעוברים ולשבים ברחובות ולא רק לתיירים בישראל נכנס לשוק האוכל רק בשנים האחרונות. אם הינו רגילים רק לפלאפל היום יש דוכני אוכל בכל הטעמים בגל הסוגים ומגוון המזון המוצעים. אפשר לקנות מיץ טרי, כריכים ואפילו מנות של קינוחים או המבורגרים עסיסיים בדוכן אוכל יחסית פשוט שממוקם ברחוב ומציע מכל טוב. נכון, הוא קרוי אוכל רחוב אבל זה לא מוריד מהרמה שלו וזה הוא נמכר במחירים נמוכים יותר ובפשטות רק מוסיף לאופי ולא גורע מהטעם גם אם הייתם אוכלים את אותו האוכל במסעדת יוקרה.


להזמנת קייטרינג בשרי לאירועים קטנים בבית


דוכן אוכל- הלהיט באירועים

כאמור לא מדובר רק בדוכנים שמתאימים לרחוב, באירועים, בעיקר באירועים גדולים מחתונות ואירוע חברה ועד השקות- דוכן אוכל הוא הלהיט של האירועים. הוא מעוצב לפי האירוע עצמו ומספק את האווירה ואת התפאורה ואת המזון כמובן. אפשר להזמין מספר דוכנים מעוצבים לפי הקונספט של האירוע ולהתאים את סוגי המזון כך שכולם- כל האורחים באירוע- יהיו מרוצים ולא תחסר בחירה.

דוכני אוכל מכילים טעמים מכל העולם ויכולים להגיש את כל הסגנונות שרק תרצו להגיש. אפילו השף עצמו שמכין את האוכל יכול להיות זה שמגיש את האוכל בדוכן האוכל עצמו או שהמגישים יהיו לבושים בהתאם לסוג המזון שהם מגישים בשוכן- אם שפים או בלבוש מסורתי של האוכל המוגש.

במקום מזנון בופה ישן שאתם רגילים לראות באירועים, תתחילו להתרגל לדוכני אוכל מעוצבים המכילים כל טוב- לבחירתכם! האורחים נכנסים לאירוע ומרגישים שהם הולכים ברחוב מסוגנן ומעוצב ומוצעות להם מנות ממנות פתיחה מסוגננות ועד קינוחים והכל מעוצב בהתאם, נראה ברמה וגם טרי, נקי ומעורר תאבון. ואם כבר מעורר תאבון- מדובר באוכל איכותי ברמה גבוהה שרק יגרום לתור ארוך במיוחד בכל אחד מהדוכנים.

את דוכן האוכל הרצוי אפשר להתאים לסוג האוכל, כמות האנשים, ואופי האירוע. אז אל תתפשרו לאירוע הבא!


קראו עוד על מגש מסיבה

אהבתם, שתפו את הכתבה:

The post דוכן אוכל- לא רק אוכל רחוב appeared first on אקו ספורט פעילויות לעובדים.

]]>
אוכל למסיבות בעזרת משלוחים https://www.ecosport.co.il/%d7%90%d7%95%d7%9b%d7%9c-%d7%9c%d7%9e%d7%a1%d7%99%d7%91%d7%95%d7%aa-%d7%91%d7%a2%d7%96%d7%a8%d7%aa-%d7%9e%d7%a9%d7%9c%d7%95%d7%97%d7%99%d7%9d/ Sat, 04 Apr 2020 10:33:23 +0000 https://www.ecosport.co.il/?p=3052 זוכרים את המסיבות שלנו בתור ילדים? כשהיה לנו לבחור בין פיתה עם חומוס ומלפפון חמוץ, לבין פיתה עם שוקולד ובתוספת היתה לנו טרופית או מיץ מתוק וגם צלחות (עוד אז בתקופה שהכלים החד פעמיים חגגו) מלאות בחטיפים וממתקים מכל הסוגים. כמה זה כיף זה מסיבות וכמה כיף זה אוכל למסיבות! ומה הולך במסיבות היום? מה […]

The post אוכל למסיבות בעזרת משלוחים appeared first on אקו ספורט פעילויות לעובדים.

]]>
אהבתם, שתפו את הכתבה:

זוכרים את המסיבות שלנו בתור ילדים? כשהיה לנו לבחור בין פיתה עם חומוס ומלפפון חמוץ, לבין פיתה עם שוקולד ובתוספת היתה לנו טרופית או מיץ מתוק וגם צלחות (עוד אז בתקופה שהכלים החד פעמיים חגגו) מלאות בחטיפים וממתקים מכל הסוגים. כמה זה כיף זה מסיבות וכמה כיף זה אוכל למסיבות! ומה הולך במסיבות היום? מה אוכלים?

אוכל למסיבות של היום:

במסיבות של ילדים, אולי חוץ מהכלים החד פעמיים ובעובדה שיש הרבה רגישויות למאכלים שונים- לא הרבה השתנה. יש מבחר אמנם יותר גדול ומגוון הרבה יותר רחב של אוכל וממתקים וחטיפים אבל האוכל הבסיסי נשאר האוכל הבסיסי- וכולם אוהבים אותו. אבל זה כשמדובר במסיבות של ילדים. אבל מה עם מסיבות של מבוגרים? איזה אוכל למסיבות הולך?


להזמנת דוכני מזון לחצו כאן


אוכל למסיבות יכול להשתנות ולהתאים לסוג המסיבה ולסוג האורחים. רק אתם יודעים איזה אוכל יתאים למסיבה שלכם ואלו הפרמטרים לפיו תוכלו להחליט ולאחר מכן להזמין:

  1. כמות האורחים- כמה אנשים הולכים להגיע בכדי שלא יחסר אוכל. עדיף שיישאר מאשר שייגמר מהר מדי.
  2. מי הם האורחים- חשוב שתדעו אם מדובר באורחים צמחוניים או טבעוניים, כאלה שאוכלים כשר או אורחים עם אלרגיות כאלה ואחרות שלא יכולים לאכול מאכלים מסוימים. כמו כן אם הם שותים אלכוהול ואם יש מאכלים מסוימים שהם אוהבים יותר או אוהבים פחות בכדי שתדעו להזמין.
  3. סוג המסיבה- בהתאם לסוג המסיבה תוכלו להזמין אוכל למסיבות בהתאם. הכוונה היא שאם מדובר בנישנושים של אחר הצהריים או שעת קוקטיילים בערב אז מגשים של סושים יכול להיות הכי מתאים פה, לעומת זאת אם מדובר בארוחת צהריים מושקעת ואפילו בחוץ עם בירות קרות והרבה אנשים אולי כדאי ללכת על חברת קייטרינג בשרי עם בשר לעל האש שיכול להיות האופציה הכי טובה במקרה כזה.

אלו שלושת הדברים הכי חשובים שצריך לקחת בחשבון בזמן שמארגנים את המסיבה בכדי להתאים את האוכל למסיבה. אוכל כאמור יש לו תפקיד מאוד חשוב בכל מסיבה ולכן חשוב להתאים אותו ואסור לוותר עליו. תארו לכם כמה זה מעצבן ומבאס להגיע למסיבה ממש מושקעת עם שתייה קלה ואלכוהול ומוסיקה נהדרת אבל שאין בה אוכל בכמות מספקת או שהאוכל לא טעים… כבר נהרס לכם כמעט כל האירוע ורק בגלל האוכל! אז אם אתם מארגנים מסיבה תזכרו שאוכל הוא מרכיב עיקרי וחשוב ולא כדאי לוותר עליו להיפך- צריך להשקיע בו כמה שיותר!


לחצו כאן להזמנת משלוח סושי

אהבתם, שתפו את הכתבה:

The post אוכל למסיבות בעזרת משלוחים appeared first on אקו ספורט פעילויות לעובדים.

]]>
דוכני מזון ליום הולדת https://www.ecosport.co.il/%d7%93%d7%95%d7%9b%d7%a0%d7%99-%d7%9e%d7%96%d7%95%d7%9f-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%9d-%d7%94%d7%95%d7%9c%d7%93%d7%aa/ Tue, 04 Feb 2020 12:42:28 +0000 https://www.ecosport.co.il/?p=3045 לילד שלכם יש יום הולדת- מזל טוב! זה אומר חגיגה, וחברים, ומתנות ובלונים והרבה שמח, וזה גם אומר הרבה חטיפים וממתיקים ואוכל ושתייה ולנקות אחר כך… לפחות את זה אפשר לפתור לכם בקלות- עם דוכני מזון ליום הולדת. דוכני מזון ליום הולדת- לא רק אוכל: אז זוכרים מקום ומזמינים מפעיל ודואגים לקשט את המקום ולהזמין […]

The post דוכני מזון ליום הולדת appeared first on אקו ספורט פעילויות לעובדים.

]]>
אהבתם, שתפו את הכתבה:

לילד שלכם יש יום הולדת- מזל טוב! זה אומר חגיגה, וחברים, ומתנות ובלונים והרבה שמח, וזה גם אומר הרבה חטיפים וממתיקים ואוכל ושתייה ולנקות אחר כך… לפחות את זה אפשר לפתור לכם בקלות- עם דוכני מזון ליום הולדת.

דוכני מזון ליום הולדת- לא רק אוכל:

אז זוכרים מקום ומזמינים מפעיל ודואגים לקשט את המקום ולהזמין את החברים אבל אין ספק שהאוכל הוא אחד הדברים החשובים ביום הולדת מוצלח. בעיקר כשמדובר בילדים. זו כנראה הסיבה שדוכני מזון ליום הולדת נהיו מאוד פופולאריים בימי הולדת בשנים האחרונות.

דוכני מזון ליום הולדת מציעים כמה וכמה אפשרויות ויתרונות- קודם כל לא צריך לדאוג לאוכל! יש כמה דוכנים וכמה אפשרויות מאוכל רחוב של פיצה ופלאפל ועד אוכל בריא של ירקות ופירות ופשטידות, וכמובן אפשרויות לחטיפים וממתקים- בדיוק כמו שהילדים (וההורים שלהם) אוהבים.

דוכני מזון ליום הולדת הם גם מעבר למזון- הם התפאורה של האירוע, איך שהדוכן בנוי, איך שהאוכל מוגש- כל אלה מהווים תפאורה מקושטת ומוסיפים רבות לאווירת החגיגה והרי ידוע שהעין אוכלת קודם כך שככל שהאוכל יוגד בצורה מגניבה ומעוררת תיאבון יותר כך יהיה תור ארוך יותר בדוכן!


עוד על אטרקציות לאירועים


דוכני מזון ליום הולדת- יתרונות רבים!

היתרון הראשון והראשי- אתם לא צרכים לבשל או לאפות, לא צרכים לקנות אוכל ולהתחיל לסדר את הכל לפני החגיגה ולסדר ולנקות לאחריה.

כמו כן- לא צריך לקנות יותר חד פעמי ולזרוק לפח- נמנע בזבוז גדול ביותר

אתם בוחרים את האוכל! אתם יכולים לבחור אוכל בריא ומזין- צלחות של פירות וצלחות של ירקות החתוכים ומוגשים בצורות לא שגרתיות כמו שילדים אוהבים. סוגי האוכל הם רבים והבחירה גדולה ומגוונת. כך הילדים יוכלו לטעום מבחר מאכלים ולהתנסות וזו בכלל חוויה

כפי שכבר ציינו דוכני מזון ליום הולדת הם לא רק האוכל הם גם העיצוב והאווירה ומוסיפים הרבה צבע ושמח למסיבה.

והיתרון האחרון ואחד החשובים- אתם לא צריכים לנקות כלום! כמו שהם באים ככה הם אוספים מנקים והולכים והכל נקי ומסודר לאחר האירוע. כבר שווה לא?

אולי יעניין אותך חברת קייטרינג

אהבתם, שתפו את הכתבה:

The post דוכני מזון ליום הולדת appeared first on אקו ספורט פעילויות לעובדים.

]]>